Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感不錯,反正是假髮又便宜,所以不會要求過高
顏色: 黑色
Price: NT$296
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25032544036564775 |
Author: a***9
Date:
Review: 質感不錯,反正是假髮又便宜,所以不會要求過高
顏色: 黑色
Author: p***e
Date:
Review: 大人っぽくなるかなと思ったらバブになった。でも品質は良き
顏色: 金色
Author: 8***0
Date:
Review: 媽媽非常需要非常喜歡給讚給讚
顏色: Dark Brown
Author: 8***5
Date:
Review: 好穿戴的肩上短髮很好看
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.